26 ספטמבר 2023 מאת צפת על המפה

שוק ארבעת המינים בעיר צפת

כבר לא צריך להתרוצץ ברחובות ובסמטאות העיר צפת כמו לולב:

יריד ארבעת המינים בצפת עיר המקובלים – מקום שאפשר לסמוך עליו!

כך ניתן לרכוש ארבעה מינים מהודרים תוך ארבע דקות!

כולנו יודעים שלרכוש ארבעת המינים מהודרים – זה לא תמיד קל. לפעמים אתה צריך להתרוצץ ברחובות שעה ארוכה כדי למצוא לולב או אתרוג שעונים על הדרישות ההלכתיות מבלי להתפשר כדי שתקבל את ההדר והמהודר ביותר שיש לשביעות רצונך. אבל היום נפל דבר בצפת וכבר לא צריך לעבור מסע ארוך כדי למצוא את מבוקשך: מאז הוקם יריד ארבעת המינים הוותיק של צפת – עיר המקובלים והתיירות, עם מוניטין של מעל 20 שנה בתחום ואינספור לקוחות מרוצים שיודעים שכאן הם יקבלו את הטופ שבטופ, תושבי צפת, ואפילו הנופשים בצפת והמתארחים בצימרים או בווילות בצפת וגם ישובים מהסביבה משיגים את מבוקשם בקלות תוך דקות אחדות. היריד בעל הוותק והמוניטין, כזה שאפשר לסמוך על הסחורה שלו, כדי שיביא לך את המהודר ביותר כפי שתמיד חיפשתם. *השנה היריד יתקיים בבית הכנסת בית-אל ברחוב הגולן 27, שכונת רמת-רזים.* בעיר צפת.

הסחורה מגיעה ממיטב הפרדסים האיכותיים בארץ, האתרוגים נבדקים וממוינים בקפידה ומגיעים ישירות מהמגדל ללא מתווכים.

בשל הוותק והקשר הישיר שנוצר ברבות השנים עם המגדלים, הרי שגם הלולבים הנמכרים כאן הם רק 'לולבי דרי' המהודרים, הגדלים במטע תמרים ייחודי שמטופל על ידי חקלאים יראי-שמיים ושומרי תורה ומצוות.

ההדסים נקטפים, ממוינים ונארזים במיון כפול על ידי ממיינים יראי שמיים ועוברים בדיקה נוספת של משגיח כשרות מטעם רבנות צפת שבראשות הרב שמואל אליהו שליט"א והרב ביסטריצקי שליט"א.

במתחם נוכח רב מומחה שיענה על כל שאלה וצורך שלכם. כמו כן ניתן להשיג מוצרים נלווים לסוכה, תיקים ונרתיקים מיוחדים למצוות ד' המינים.

מחירים לדוגמא: סט מהודר 120 ₪ בלבד, סט למהדרין – 180 ₪ בלבד. ישנו מלאי מצומצם של אתרוגים יחודיים ומהודרים ממרוקו. בונוס מיוחד: ישנה אפשרות להזמנות בסיטונאות.

כמו כן עומד לרשות הלקוחות אתר מקוון בו ניתן לבצע הזמנות און-ליין ולבצע משלוח עד הבית, וכל זאת בעלות סמלית בלבד. מכבדים את כל כרטיסי האשראי. כנסו לראות ולהתרשם! www.4-minim.co.il  

זמני הפתיחה: עד יום הכיפורים – בתאום מראש. מוצאי יוה"כ: החל משעה לאחר צאת הצום עד 23:00. לאחר יוה"כ: בין השעות: 9:00 עד 23:00. ערבי שבת וחג: 9:00 עד שעתיים לפני כניסתם. מוצ"ש וחג: שעה לאחר צאתם עד השעה 23:00 בלילה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל

css.php