חוגגים עצמאות בצפת: ארוחת שף זוגית במסעדת סומאק, ו- ‘בירה ונשירה' בוילה גליליי!

11 אפריל 2021 מאת צפת על המפה

חוגגים עצמאות בצפת: ארוחת שף זוגית במסעדת סומאק, ו- ‘בירה ונשירה' בוילה גליליי!

בשל מגבלות הקורונה והאיסור על מופעי ענק וכן מגבלת השתתפות ילדים מתחת לגיל 16 מאחר ולא חוסנו, הארועים הגדולים של יום העצמאות לא יתקיימו השנה.

במלון הבוטיק 'וילה גליליי' החליטו להפיק ארועי עצמאות בהתאם להנחיות משרד הבריאות ומגבלות הקורונה ומציעים חבילה אטרקטיבית במיוחד לרגל יום הולדת ה73 של מדינת ישראל, לאזרחים המעוניינים בבילוי לערב העצמאות וגם- חבילה מיוחדת עם לינה.

תושבי הגליל המעוניינים בבילוי מפנק מוזמנים להנות מארוחת שף עשירה במסעדת השף הגלילית סומאק (sumac) ומייד לאחר מכן ערב של ׳בירה ונשירה׳ עם הזמר עודד שמואלי, כולל כוס/ בקבוק בירה כ 400 ש״ח בלבד לזוג.

במסגרת חבילת יום העצמאות במלון, כל אורח שיזמין לינה וארוחת בוקר ייהנה מארוחת ערב מפנקת ללא תשלום, במסעדת השף החדשה 'סומאק' (sumac) הנמצאת בימים אלו בהרצה לאחר חודשים של הקמה ובניית תפריט גלילי עשיר במיוחד, ערב 'בירה ונשירה' עם הזמר עודד שמואלי ופינוקים נוספים.

כמו כן, בוילה גליליי החליטו לפתוח את בריכת הרחצה במקום מוקדם מהרגיל ואורחי המלון במהלך יום העצמאות יוכלו להנות גם מרחצה בבריכת המלון.

"החלטנו להפיק עבור לקוחותינו ערב חווייתי ובלתי נשכח ולפנק את באי המלון בארוחת ערב חגיגית לרגל יום העצמאות במסעדת השף החדשה ופעילות של 'בירה ונשירה' עם מייטב השירים. במקום הבמות חוגגים בוילה גליליי" ציינו במלון.

לפרטים נוספים והזמנות: 046999563 ובאתר: https://www.villa-galilee.com/

צילום: וילה גליליי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל

css.php