26 מרץ 2019 מאת צפת על המפה

הצלחה כבירה לאירועי פורים בצפת

92% מתושבי צפת קבעו: הצלחה כבירה לאירועי פורים!

תושבי צפת מפרגנים, לאחר שנים רבות החליטו בעיריית צפת על החזרת אירועי פורים לעיר עם שלל פעילויות: עדלאידע, מופע של מרגי, מופע קרקס, הפנינג במדרחוב, מופעים למגזר החרדי, אירועים בעמק התכלת וכדומה.

תושבים רבים מצפת והסביבה פקדו את אירועים פורים השונים ברחבי העיר שנפרסו על יומיים ונרשמו תפוסות גבוהות בכלל המופעים. גם ברשת החברתית ניתן היה להבחין בפרגון ומחמאות רבות על החזרת האירועים והתרבות לצפת.

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה שהנחה לקיים את כלל האירועים ללא תשלום לרווחת תושבי צפת, פרסם בעמוד הפייסבוק שלו סקר שלדבריו הינו המשך ישיר לשיתוף התושבים שמוביל מאז כניסתו לתפקיד במטרה לקבל פידבק מתושבי צפת, ראש העיר כתב: "כחלק משיתוף התושבים ושיפור איכות החיים בעיר ברצוני לקבל את חוות דעתכם על אירועי פורים 2019".

נכון ליום שני, 25.3 בשעה 9:00, 558 גולשים השתתפו בסקר והצביע באופן חד משמעי: אירועי פורים 2019 בצפת הינם חוויה אדירה והצלחה כבירה עם 92%. לעומת זאת, 8% מהגולשים טענו כי אירועי פורים טעונים שיפור כאשר עיקר טענתם הינה לחסימת הכבישים בהוראת המשטרה שיצרו פקקים.

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה שקיבל את התוצאות בשביעות רצון גבוהה ציין: "מאז כניסתי לתפקיד אני פועל להחזרת אירועי התרבות והפנאי לעיר, אני שמח לראות שתושבי צפת פעם אחר פעם מצביעים ברגליים ומגיעים להנות מהאירועים. האירועים הינם למען תושבי העיר וכחלק משיתוף התושבים אני רואה חשיבות בקבלת פידבק ושיתופם בעשייה על מנת לשפר ולמקסם את הצלחת האירועים".

צילום: עיריית צפת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל

css.php