שוקי אוחנה בשידור חי: "לוקח את נוף כנרת כפרויקט אישי, נקרה את כל מגרשי הספורט וגני המשחקים"

28 נובמבר 2019 מאת צפת על המפה

שוקי אוחנה בשידור חי: "לוקח את נוף כנרת כפרויקט אישי, נקרה את כל מגרשי הספורט וגני המשחקים"

בשידור ישיר מיוחד התארח ראש עיריית צפת שוקי אוחנה באולפני 'קבסה תקשורת' לשידור שנמשך כשעה ובמהלכו סיכם ראש העיר את שנתו הראשונה בתפקיד ראש עיריית צפת, הציג את החזון והתכניות לקראת השנים הבאות וחשוב לא פחות – השיב לשאלות התושבים.

למעלה מ 5,000 איש מתושבי העיר צפת צפו בשידור המיוחד שהינו חלק מהנגשת המיידע, שיתוף הציבור וקשר ישיר עם התושבים – ערכים אותם מקדם ראש עיריית צפת לצד דלת פתוחה בלשכתו, שיתוף הציבור בפייסבוק, SMS וכלי התקשורת, קבלות קהל בשכונות וכדומה.

במהלך השידור התייחס אוחנה לסוגיית נוף כנרת- השכונה הצפונית שנחשבת לפנינה הלא מלוטשת של צפת. אוחנה אמר: " נוף כנרת זו שכונה מדהימה שלצערי לאורך שנים לא הושקע בה משאבים,  לא היה פיקוח ולא טיפוח ברמה שבחלק מהרחובות אין מדרכות, כבישים ותאורה. אנחנו הולכים לתהליך ארוך בנושא נוף כנרת- אני לוקח את השכונה כפרויקט אישי, טיפלנו חלקית בדברים שניתן לעשות במידי- גינון, צבע, ניקיון וכדומה, וכעת אנחנו עושים עבודה מעמיקה – מדובר בפרויקט של עשרות מיליוני שקלים, אלו דברים שהיו צריכים להיעשות במסגרת הבנייה של השכונה. אנחנו מאיצים את הקמת המתנ"ס, שיקום הכבישים, הוספת תאורה, הקמת מגרש מיני-פיצ' בהמשך נבנה כיכר בכניסה לנוף כנרת, פרויקטים של גינון ובנייה של תכנית אב מקיפה מקצה לקצה, במיוחד לנוף כינרת. אנחנו מבצעים מיפוי של כל הצרכים ונתחיל בשלבים לטפל בכך, מדובר בפרויקט ענק".

בשורה גדולה נוספת לילדים, בני הנוער וההורים הצעירים סיפר אוחנה בנושא מתקני הספורט וגני המשחקים: "אנחנו  מתחילים בימים אלו פרויקט נרחב ומיוחד לקירוי גני המשחקים ומגרשי הספורט, בקצה בתום התהליך כל גני המשחקים ומגרשי הספורט יהיו מקורים בקירוי קבוע ואיכותי על מנת לאפשר לילדים ולנוער להנות מהמתקנים. כמו כן מקימים מגרשי מיני-פיצ' חדשים ברחבי העיר, משדרגים את גני המשחקים הקיימים ובונים גנים חדשים".

צילום: עיריית צפת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל

css.php