5 מרץ 2019 מאת צפת על המפה

צפתי קונה בצפת

עיריית צפת ופורום סוחרים משיקים קמפיין חדש לעידוד המסחר המקומי ומתן הנחה לתושבי העיר

לאחר שראש עיריית צפת שוקי אוחנה נועד עם פורום הסוחרים העירוני, הנחה ראש העיר את צוותו לקדם קמפיין לעידוד המסחר המקומי.

בשבוע החולף קיים ראש העיר יחד עם מנהלי המחלקות סיור לאורך רחוב ירושלים במהלכו דרש לשפר את נראות ותחזוקת האזור לרווחת הסוחרים והלקוחות. זאת, במקביל לפעילות מול משרדי הממשלה לגיוס תקציב לביצוע מתיחת פנים משמעותית לרחוב ירושלים. השבוע השיקו בעיריית צפת תוכנית חדשה: צפתי קונה בצפת.

במסגרת התוכנית, כל בעל עסק המעוניין לקחת חלק בתוכנית, יציב בכניסה לחנות מדבקה המודיעה ללקוחות על השתתפותו במבצע. על המדבקה יירשום את מספר אחוזי ההנחה המינימאלי אותם יעניק למי שיציג תעודת זהות בה רשום כי הוא תושב העיר צפת.

האחוז המינימאלי אותו יקצו העסקים הינו 5% כאשר עסקים רבים ציינו כי בכוונתם להעניק אחוזים משמעותיים יותר על החנות כולה, או על חלק מהמוצרים הנמכרים בה. בשלב ראשון ההטבה תינתן החל מיום א', 24.2.2019 ועד לערב חג הפסח- 19.4.2019. עסקים מכל קשת המסחר המקומי הביעו נכונות לקחת חלק בכך: מסעדות, חנויות בגדים, מוצרי חשמל, מחשבים, פרחים, מתנות וכדומה.

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה ציין: "לצד תוכניות ארוכות טווח שאנו מקדמים, מתבצעות פעולות באופן מידי במטרה לשקם את המסחר בעיר. בין היתר אנו פועלים לעידוד חשיפה ומשיכת תיירים לעיר וכעת משיקים קמפיין חדש שיחבר את התושבים המקומיים לעסקים בצפת. מצד אחד העסקים יעניקו הטבה ומאידך אנו מצפים מהתושבים שיהנו ממחיר אטרקטיבי להצביע ברגליים ולהעדיף את העסקים המקומיים. אני מודה לסוחרים על שיתוף הפעולה וההבנה כי מדובר במהלך חשוב והירתמותם לכך. יחד נחזק את המסחר בצפת".

קרדיט תמונה: בניהו ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל

css.php