עיריית צפת מקימה מאגר יועצים חדש ומקוון ומזמינה אתכם להצטרף!

11 מרץ 2019 מאת צפת על המפה

עיריית צפת מקימה מאגר יועצים חדש ומקוון ומזמינה אתכם להצטרף!

עיריית צפת מזמינה אתכם- יועצים ומתככנים, להציע הצעות להיכלל במאגר היועצים של העירייה לביצוע עבודות מקצועיות הדרושות ידע ומומחיות או יחסי אמון מיוחדים בתחומים שונים. המאגר יאפשר לעיריית צפת להעסיק יועצים באמצעות פטור ממכרז או באמצעות מכרז זוטא.

בין התפקידים בהם נדרשים יועצים: אדריכלות, תכנון ועיצוב פנים, יעוץ הנדסי, כבישים ותנועה, עבודות בינוי, חשמל, יעוץ כללי (אינסטלציה, אלומיניום, מעליות, מזוג אויר, נגישות, קלינאי תקשורת), פיננסי כלכלי, שמאות ומקרקעין, משאבי אנוש ופיתוח אירגוני, איכות הסביבה, בטיחות ותחזוקת בריכות, חינוך, יעוץ משפטי, ניהול ופיקוח הנדסי, תקשורת ומדיה, יעוץ לפסטיבלים וכתיבת הצעת מחליטים למשרדי ממשלה.

חידוש נוסף שמציגה עיריית צפת הינה הרשמה מקוונת! מועמדים המעוניינים להגיש את מועמדותם, מוזמנים להיכנס לאתר עיריית צפת – www.zefat.muni.il , לבחור בלשונית "חופש מידע"- "מכרזים ודרושים"- "מאגר יועצים". בשלב זה המערכת תוביל לאתר "רישום לקול קורא – צפת" במסך זה נדרש לבצע רישום הכולל פרטי משתמש. כמו כן, בצד ימין בחלק העליון של המסך ניתן להיכנס לסרטון הדרכה.

יש להזין פרטים מזהים: תעודת זהות , בחירת סיסמא, מספר אימות ושאלון שיחזור פרטים. יש להיערך מראש עם כל המסמכים הנדרשים לרישום ( מסמכי pdf ו – word ) המערכת תוביל את המשתמש בכל שלבי הרישום כולל צירוף המסמכים הנדרשים. ניתן לבצע רישום והצטרפות למאגר יועצים ומתכננים של עיריית צפת עד 30/06/2019 בשעה 11:00 .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל

css.php