'המועצה לישראל יפה' הודיע: צפת תתמודד בתחרות העיר היפה לשנת 2019!

21 נובמבר 2019 מאת צפת על המפה

'המועצה לישראל יפה' הודיע: צפת תתמודד בתחרות העיר היפה לשנת 2019!

מרגישים את השינוי: 'המועצה לישראל יפה' הודיע: צפת תתמודד בתחרות העיר היפה לשנת 2019!

העיר צפת נמצאת בתנופת התחדשות ופריחה, מעכשיו זו לא רק תחושה או מחשבה של תושבי העיר הצפונית אלה עובדה שחשים בה בכל מדינת ישראל. השבוע, הודיעו במועצה לישראל יפה כי החליטו לאחר שנים רבות להכניס את צפת לתחרות העיר היפה בישראל לשנת 2019.

הצוות הגיע בראשית השבוע ללשכתו של ראש עיריית צפת שוקי אוחנה וסיפר כי לאחר דיווחים רבים שהתקבלו על ההתחדשות והתייפות העיר הצפונית החליטו לבצע בה סיור. בתום הסיור הוחלט כי בתחרות שתתקיים בחודש הבא גם העיר צפת תתמודד!

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה הודה לצוותים על הבחירה להכניס את הצפת לתחרות היוקרתית וציין: "העיר צפת היא פנינה קסומה שכעת עוברת ליטוש וחוזרת לגדולה. לא סתם אומרים שצפת – אין עוד כמוה בעולם, זו עיר עם אוצרות טבע קסומים, מבנים היסטוריים ייחודיים, נוף קסום, רצף התיישבותי יהודי הגדול בעולם, אוכלוסייה חמה ותומכת וכעת גם תשתיות, גינות נוי ומרחבים מרשימים".

במועצה לישראל יפה ציינו כי במהלך החודש הבא יישלח צוות בחינה מיוחד לצפת על מנת לבצע סיור מעמיק ולדרג את הפרמטרים השונים לרבות איכות סביבה, תרומה לקהילה, מבני ציבור, מרחב מוניציפאלי, פינות ירוקות, טיפוח שכונות וכדומה.

קרדיט: אריאלה פרקש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל

css.php