20 מרץ 2019 מאת צפת על המפה

הצעת מחליטים שתזרים לצפת מאות מליוני שקלים

שוקי אוחנה מקדם:

הצעת מחליטים שתזרים לצפת מאות מליוני שקלים

פגישת עבודה חשובה ומשמעותית קיים השבוע ראש עיריית צפת שוקי אוחנה כאשר אירח את מזכיר ממשלת ישראל- צחי ברוורמן בלשכתו. במהלך הפגישה דנו השניים על דרכים לחיזוק העיר צפת בדגש על קידום הצעת

מחליטים להקצאת תקציבים משמעותיים לחיזוק העיר צפת. ראוי לציין כי ברוורמן נחשב לאחד מדמויות המפתח בממשלת ישראל וכמי שמסוגל לקדם תכניות משמעותיות למען העיר.

משמעות החלטת ממשלת ישראל, הינה מאות מיליוני שקלים שיוקצו לצפת במגוון תחומים כגון: תשתיות, תיירות, תעסוקה, חינוך, תחבורה, תרבות, ספורט וכדומה. מאז בחירתו פועל ראש עיריית צפת שוקי אוחנה ליצירת לובי

בקרב שרים ובכירים נוספים בממשלת ישראל כאשר המטרה הינה אישור הצעת מחליטים מיד לאחר הבחירות לראשות הממשלה בתחילת חודש אפריל.

בתום הפגישה ציין ברוורמן כי הוא מבין את הצורך של צפת באישור החלטת ממשלת ישראל וגיוס תקציבים משמעותיים לחיזוק העיר והבהיר כי יתמוך ויפעל לקידום מהלך זה.

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה הודה למזכיר הממשלה על נכונותו להירתם למהלך וציין: "לצד הפעולות שאנו נוקטים בימים אלו לגיוס תקציבים וקידום פרויקטים באופן  מידי, יש חשיבות לקידום הצעת מחליטים של ממשלת ישראל שתזרים לצפת מאות מיליוני שקלים. בתמיכת השרים ובכירי הממשלה נקדם את הצעת המחליטים ונביא את הבשורה לצפת"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל

css.php