הצלחה לפאנל 'בוחרים כלכלה' של גלובס בשיתוף עיריית צפת

3 אפריל 2019 מאת צפת על המפה

הצלחה לפאנל 'בוחרים כלכלה' של גלובס בשיתוף עיריית צפת

הצלחה לפאנל 'בוחרים כלכלה' של גלובס בשיתוף עיריית צפת שהתקיים בצפת.

רגע לפני הבחירות לראשות הממשלה התקיים פאנל בחירות מיוחד של 'גלובס' בשיתוף עיריית צפת באודיטוריום בית וואהל של המכללה האקדמית צפת. מדובר בפרויקט מיוחד של מערכת גלובס במטרה לשים זרקור על הצד הכלכלי והחברתי של מערכת הבחירות. ניידת שידור יחד עם כתבי המערכת הגיע למספר ערים נבחרות בכל אזור לקיום פאנל ושיח בנושאי הכלכלה והחברה.

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה פעל על מנת שהאירוע של מחוז צפון יתקיים בצפת ואכן כך היה. בפאנל השתתפו כתבי גלובס, ראש עיריית צפת שוקי אוחנה, אופיר סופר מזכ"ל איחוד מפלגות הימין, ערן חרמוני מזכ"ל מפלגת העבודה, הנרי צימרמן יו"ר התאחדות התעשיינים, טלי קדוש מנכ"לית מלון דן (רימונים לשעבר) בצפת, ניזאר ג'ברין יו"ר ארגון בוני הצפון, יוחאי עזרא חבר מועצת העיר צפת ומועמד הימין החדש בבחירות, חנה ראדו ממקימי לב 19 בצפת, זלמי בסטריצקי יו"ר חסדי לב.

את האירוע שהתקיים בנוכחות תושבי העיר ותלמידי כיתות י"א-י"ב בבית הספר הרב תחומי בצפת שאף שאלו את הפאנל מספר שאלות, פתח פרופסור רביע חלאילה סגן נשיא המכללה האקדמית צפת ומיד לאחר מכן המשתתפים החלו לדון בנושאים שעל סדר היום. ערן חרמוני מזכ"ל מפלגת העבודה טען באירוע כי הוא מאמין שלמרות מיקומו במקום ה 11 ברשימת מפלגת העבודה הוא מאמין שייכנס לכנסת הקרובה. לדבריו, מפלגת העבודה תפעל להאצת בניית דירות ותלחם במחירי הדיור.

טלי קדוש מנכ"לית מלון דן בצפת אמרה: "יש בצפת פוטנציאל עצום אני משתפת פעולה עם העירייה והקהילה. הרגולציה במדינת ישראל מקשה ומכבידה על העסקים, אני פונה לממשלת ישראל שתמנף אג'נדה חברתית ותסייע לנו להתקדם ולהתפתח". חבר מועצת העיר יוחאי עזרא הוסיף: " עלינו תושבי הצפון ליזום ולדרוש מהממשלה לשבור את סכר יוקנעם ע"י תקצוב דפרנציאלי כפי שהתחיל לעשות השר נפתלי בנט במשרד החינוך"

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה ציין: "יש לנו עיר מדהימה וייחודית, בתוך פחות מארבעה חודשים קידמנו פרויקטים משמעותיים שבקרוב יביאו בשורה ותקווה לעיר כולה. הצלחנו לגייס תקציבים מהממשלה ואני חושב שלעיר בה יש ראש עיר מהליכוד חשוב לחזקת את הליכוד על מנת שימשיכו לסייע לעיר. צעירי צפת צריכים להיות עם חזה נפוח וגאווה שהם מהעיר הזו, אני נבחרתי כדי לשנות דברים ולפתח את העיר וכך אעשה".

צילום: עיריית צפת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל

css.php