23 ספטמבר 2019 מאת צפת על המפה

בצפת מתמוגגים: זו הייתה השנה של צפת

רגע לפני ראש השנה בעיר הצפונית מתמוגגים מתנופת ההתחדשות והפריחה המקיפה את העיר הצפונית. מאז כניסתו של שוקי אוחנה לתפקיד ראש העיר העיר צפת נמצאת בהתחדשות בכלל התחומים: הכבישים ברחבי העיר עוברים התחדשות בזה אחר זה, מערכת החינוך מתחזקת ומתעצמת, מעיר ללא תרבות פנאי לעיר ללא הפסקה, ניקיון העיר, חזות העיר, החזרת הספורט לצפת וסוגיות רבות נוספות הממצבות את צפת בתוך מספר חודשים מעיר מנומנמת לעיר חיה, תוססת ובועטת.

בעלי עסקים במדרחוב בצפת מספרים: "זה היה הקיץ הכי טוב ב-30 השנים האחרונות בצפת, ריבוי הפסטיבלים והאירועים הביאו לכאן תנועה אדירה של מבקרים וזה נתן לנו רוח גבית והגדלה של ההכנסות. זו הדרך לשקם את העיר צפת ואת המסחר בה".

גם התושבים בצפת שמחים על תנופת ההתחדשות: "בכל יום עובדים על כביש אחר, פתאום יש פינות חמד, פארקים, גני משחקים, פעילות של בית ספר לכדורגל וכדורסל ושלא נדבר על כמות אירועי התרבות במהלך החודשים האחרונים. אין ספק שגם מי שרצה לעזוב את צפת כבר לא חושב על זה, צפת של היום שונה באופן מהותי מצפת של לפני שנה" מספרים.

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה ברך על הדברים וציין: "אני שמח לשמוע את הפרגון מצד התושבים אך חשוב שכולנו נזכור שזו רק תחילת הדרך, יש עוד עבודה רבה על מנת לשים את צפת במקום הראוי לה לאחר שנים רבות של קיפאון. נמשיך לפעול לחידוש העיר ולפיתוחה למען תושבי צפת".

קרדיט צילום: משטרת ישראל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל

css.php